Énekeljünk az Úrnak!

2016. április 29., címkék: szabolcs-beregi egyházmegye (mre), tornyospálca, egyházzene

A Szabolcs-Beregi Református Egyházmegye szervezésében április 23-án tizenegy kórus találkozott Tornyospálcán, hogy egyéni és közös szolgálatukkal dicsőítsék teremtő és megtartó Istenünket – számolt be Boros Erika kántor, karvezető az egyházmegyei kórustalálkozóról.

Régi fényében tündököl a "Jövő Háza" Tornyospálcán

2014. augusztus 13., címkék: tornyospálca

Tornyospálca legrégebbi építészeti emléke a mai református templom, amelynek felújítása a 10 évvel ezelőtti régészeti feltárás után elengedhetetlenné vált.

Hálaadó Istentisztelet az Áldás Református Diakóniai Központ létrejöttéért

2010. február 14., címkék: áldás diakóniai központ, Gyülekezeti hírek, tornyospálca

Ünnepi istentiszteletet tartottak január 24-ikén Tornyospálcán a Református Egyházközség templomában, ahol nem csak az ott működő Áldás Református Diakóniai Központ létrejöttéért, sikeres működéséért adtak hálát Istennek, hanem a már tíz éve a gyülekezet közösségében szolgáló Szántó József lelkipásztor áldozatos munkáját is megköszönte a gyülekezet ezen az alkalmon.