Két gyermekért futnak

2018. szeptember 13., címkék: zsámbék, templomfutás

Egy töki család számára ajánlják fel a tizedik, jubileumi zsámbéki templomfutás nevezési díjaiból befolyó összeget. Az elsős és másodikos gyermekét egyedül nevelő édesanya háza életveszélyessé vált, tetőcserére lenne szükség – írja a Parókia portál.

Futni a cél felé

2016. szeptember 05., címkék: zsámbék, interjú, templomfutás

Sokszor rácáfolt már arra, amit az orvosok megjósoltak neki, például elkezdett járni és érzéseit is kifejezi már. A nyolc és fél éves Szabó Ádám az egyik legvidámabb kisfiú, pedig ritka csontbetegségben szenved és súlyosan-halmozottan értelmi fogyatékos.

Templomfutás – ötödször is

2013. szeptember 11., címkék: reformátusok lapja, templomfutás

A hétvégén ismét megrendezik a legendássá vált Templomfutást Zsámbékon.