Révkomáromban tanácskozott a Doktorok Kollégiuma

2012. augusztus 28., címkék: doktorok kollégiuma (dc), szlovákiai reformátusok (szrke), révkomárom

A Magyarországi Református Egyház tudományos testülete, a Doktorok Kollégiuma 2012. augusztus 21-24. között Révkomáromban, a Selye János Egyetemen tartotta évenkénti plenáris ülését, közgyűlését, valamint szekcióüléseit. Noha az idei évben az immáron 39. alkalommal megrendezésre kerülő rangos konferencia ugyan országhatárt lépett át, azonban a helyi rendezést felvállaló Szlovákiai Református Keresztyén Egyház, illetve a Selye János Egyetem testvéri vendégszeretete mégis valódi otthont teremtett.