Roma Network Prágában

2013. február 22., címkék: prága, romamisszió

A Roma Network elnevezésű kétnapos konferenciát február 14-én és 15-én rendezték meg. Az erről szóló beszámolót, a konferencián a Magyarországi Református Egyház cigánymissziójának képviseletében részt vevő, Balogh Róbert és Sztojka Szabina tollából olvashatják.

Velünk az Isten

2012. december 21., címkék: reformátusok lapja, romamisszió, dani eszter

Számos feladat hárul Dani Eszterre, a Zsinati Missziói Iroda idén augusztusban kinevezett vezetőjére. A lelkipásztorral az adventről, a romamissziós stratégia felállításáról, valamint karácsony és a misszió kapcsolatáról beszélgettünk.