Mindenki téged keres!

2014. február 03., címkék: ifi, mekdsz, márk-projekt

Ki is ez a Jézus? Sokat beszélünk róla, halljuk a nevét a templomban, aluljárókban, kocsmában, mindenhol. De hogyan ismerhetjük meg Őt jobban? Ezekkel a kérdésekkel foglalkozik a Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség (MEKDSZ) 2014-es programja. A Márk-projekt célja, hogy az egyetemisták személyesen beszélgessenek nem hívő barátaikkal a bennük felmerülő kérdésekről, a hazánk legnagyobb egyetemi missziós szervezete által kiadott Márk evangéliuma és a hozzá tartozó bibliatanulmányozós füzet segítségével.