„Kálvin János emlékezete ” című vándorkiálítás zárónapja

2010. szeptember 16., címkék: kálvin jános, kiállítás, Gyülekezeti hírek, lábatlan

A Lábatlani Református Egyházközség és a Gerenday Közösségi Ház szeretettel várja az érdeklődőket a „Kálvin János emlékezete ” című vándorkiálítás zárónapjának szeptember 17-én tartandó rendezvényére.

Kálvin János utcai lakos vagyok!

2010. augusztus 24., címkék: kálvin jános, Gyülekezeti hírek, lábatlan, megemlékezés

"Nem vagyunk nagy gyülekezet, de képesek vagyunk a megújulásra" – fogalmazott Darányiné Csonka Valéria lelkipásztor augusztus 22-én, amikor Kálvin Jánosról elnevezett utcát avattak Lábatlanon. A gyülekezet és a város szervezésében múlt vasárnap megnyílt a Kálvin János emlékezete című kiállítás, és felavatták a Kálvint ábrázoló emléktáblát is.