„Együtt több” – Közösség címmel ifjúsági találkozó március 27-én Komáromszentpéteren

2010. március 18., címkék: ifjúsági nap, komáromszentpéter, Gyülekezeti hírek, ökumenikus, firesz

„Amit hallottunk és láttunk, hirdetjük néktek, hogy néktek is közösségetek legyen velünk, és pedig a mi közösségünk az Atyával és az ő Fiával, a Jézus Krisztussal” (1Jn 1,3) – ezzel az igerésszel hívogatja a fiatalokat a Firesz Duna Menti Területi Egysége Komáromszentpéterre, a helyi baptista gyülekezet közösségi házába.