Bélyegkiállítás Királyhelmecen

2011. május 25., címkék: kiállítás, királyhelmec, zempléni egyházmegye (szrke)

Templomokat és kolostorokat ábrázoló bélyegekből nyílik kiállítás pénteken a felvidéki Királyhelmecen Kocsis Attila református lelkész gyűjteményéből.

Imaséta a megbékélésért május első vasárnapján Királyhelmecen

2010. április 28., címkék: Ökumené, Határon túl, imaséta, királyhelmec, ökumené

Az emberek tekintetét a problémákról Isten felé szeretné fordítani az a kezdeményezés, ahol reformátusok, római és görög katolikusok imádkoznak együtt a város békéjéért.

"3 in 1" Királyhelmecen

2010. április 08., címkék: 3 in 1, Határon túl, királyhelmec, ifjúsági nap, szlovákiai reformátusok (szrke)

A idén már második alkalommal rendezték meg a Szlovákiai Református Keresztyén Egyház zempléni egyházmegyéjében – Kisgéres után Királyhelmecen – a "3 in 1" elnevezésű rendezvényt a konfirmált fiatalok számára.

"Benne van az ének feldobó ereje, az Ige édes íze, az imádság lelki egészséget megőrző minden tulajdonsága" – 3 in 1 Királyhelmecen

2010. március 15., címkék: szlovákiai keresztyén egyház, ifjúsági nap, királyhelmec, Határon túl

A idén már második alkalommal rendezik meg a Szlovákiai Református Keresztyén Egyház zempléni egyházmegyéjében – ezúttal Királyhelmecen – a "3 in 1" elnevezésű rendezvényt a konfirmált fiatalok számára.