Egy cél felé

2018. január 27., címkék: kopt keresztyének, imahét, imahét 2018, Ökumenikus imahét, ökumenikus imahét, fotókiállítás, luzsica fanni

„Nekem ez nemcsak önkifejezés, öncélú dolog, hanem arra is törekszem, hogy új dolgokat nyissak meg az emberekben, új gondolatokat, érzéseket" – mondta el Luzsicza Fanni fotográfus január 25-én megnyílt tárlatáról. A Budai Református Egyházközség gyülekezeti termében március közepéig nézhetők meg a Conceptum fotókiállítás képei. Az elgondolkodtató, érzéseket és kérdéseket előhozó alkotások három témában, mégis szoros egységet alkotva néznek le a látogatóra.

Boldogan, az Úr segítségével

2017. július 07., címkék: kárpátalja, kárpátaljai reformátusok (kre), Kárpátalja, fotókiállítás

Mohai Balázs fotóriporter hosszabb időt töltött Kárpátalján azzal a céllal, hogy bemutassa a Beregszászon és környékén élő református közösségek hétköznapjait. Munkájából Magyar mindennapok Kárpátalján címmel nyílt fotókiállítás a Külgazdasági és Külügyminisztérium dolgozói számára, akik körében a Magyar Református Szeretetszolgálattal közösen gyűjtést szerveznek a nehézsorsú családok megsegítésére. Tervben van a kiállítás ideiglenes megnyitása a nagyközönség előtt is.

Hitet erősítő képek

2016. március 04., címkék: reformátusok lapja, fotókiállítás, füle tamás

Beköltözött az egész világ a Dunamelléki Református Egyházkerület székházába Füle Tamás, a Parókia Sajtószolgálat szerkesztőségvezetője Ahol összeér ég és föld című fotókiállításával, amely március 3-án nyílt meg a Biblia Múzeumban.