A segítők pihenőnapon is segítenek

2012. június 14., címkék: diakónai, találkozó, debrecen, szeretetszolgálat (mrsz)

Országszerte csaknem harmincezer rászorulóról gondoskodik diakóniai intézményeiben a Magyarországi Református Egyház. A szolgálatok munkatársai a mindennapok során idősotthonokban, fogyatékkal élők otthonában, kismamaházban, rehabilitációs otthonban és számos más típusú intézményben látják el a rájuk bízottakat. A szeretetszolgálati munkában nem lehet fél szívvel részt venni, a diakóniai munkatársaknak is rendszeresen szükségük van a lelki felfrissülésre és a kikapcsolódásra, ezért is szervezte meg idén hatodik alkalommal a Szeretetszolgálati Iroda a Református Diakónia Országos Munkatársi Találkozóját.