Szeretetközösség a hangversenyteremben

2017. július 03., címkék: zán fábián sándor, müpa, református énekek, böszörményi gergely

Újra református zsoltároktól és dicséretektől zengett a Művészetek Palotája július 1-jén, ahol immár hagyományosan az ezernyolcszáz fős közönség is be-bekapcsolódott a több száz fős egyesített kórust alkotó tizenöt kar éneklésébe.

Különös élmény

2013. július 08., címkék: református énekek, kató béla, imre sándor, körkérdés, gulyás gergely, müpa

A gyülekezeti kórusmunka kicsúcsosodása, ösztönzés az éneklés különös élményének felfedezésére, alkalom az együttlétre. A XII. Református énekek három résztvevőjét, szolgálattevőjét kérdeztük arról, mit jelent számukra a már hagyománnyá vált hangverseny.

Újra református énekektől zengett a MÜPA

2013. július 08., címkék: református énekek, müpa, böszörményi gergely

„A templomon kívül is óriási erejük van a református énekeknek, ezért ki kell hozni azokat onnét" – hangsúlyozta Böszörményi Gergely koncertigazgató a Református Énekek című hangversenyt bevezető köszöntőjében július 6-án a budapesti Művészetek Palotájában.