Egymás-szeretet hetven éve

2017. szeptember 18., címkék: szeretetszolgálati iroda (zsinat), cegléd, molnár mária református fogyatékos-ápoló gondozó otthon

„Az intézmény valójában egy szeretetotthon, ahol nyolcvanöt sérültet ápolunk-gondozunk, bár ez is rossz kifejezés, mert ők tulajdonképpen itt élnek" – mondta Birinyi Márk intézményvezető a ceglédi Molnár Mária Református Fogyatékos-Ápoló Gondozó Otthon hetven éves jubileumi ünnepségén.

Pünkösdvárás Cegléden

2011. május 23., címkék: ökumenikus, cegléd, pünkösd

„Együtt!” címmel szervezik meg a keresztyén közösségek közös napját szombaton Cegléden.

Presbiteri találkozó Cegléd–Felszegen

2010. augusztus 07., címkék: presbiterek, cegléd, Gyülekezeti hírek, budapest

A Budapest-Csillaghegyi és a Cegléd-Felszegi református gyülekezetek presbitereinek, szolgálóinak küldöttsége találkozott  június 19-én a Cegléd-Felszegen. A találkozó célja, a testvéri együttléten túl, egymás szolgálatának megismerése és a tapasztalatcsere volt.