Csatlakozz a matrózok segítőjének a Bárkába!

2020. március 04., címkék: bárka tábor, Bárka tábor, ifi, Bárka Tábor, Bárka, bárka

Népszerűek a Bárka Tábor nyári önkéntes turnusai, háromban azonban még nincs elég segítő. Március 31-ig lehet önkéntesnek jelentkezni.

Csatlakozz a matrózok segítőjének a Bárkába!

Jelentkezz önkéntesnek a Bárka táborba!

2020. január 21., címkék: bárka, Bárka, Bárka Tábor, ifi, Bárka tábor, bárka tábor

Válts valóra álmokat, ajándékozz örökre szóló élményt, közben pedig légy része egy felkészült és vidám csapatnak! Legyél Te is Bárka tábor önkéntes! A harmadik éve megszervezett, évente több mint másfélezer gyermek nyári üdülését biztosító program fő célja a résztvevők esélyeinek növelése, a gyermekek és fiatalok képességeinek kibontakoztatása, egészséges életmódjuk kialakítása és a társadalmi együttműködés erősítése. Jelentkezési határidő: 2020. február 29.

Jelentkezz önkéntesnek a Bárka táborba!

Kapitányokat és kormányosokat keresnek a Bárka táborba

2020. január 21., címkék: Bárka tábor, jelentkezés, Bárka Tábor, Bárka, bárka, bárka tábor

Elhivatott, élménypedagógiai és gyermektáboroztatási tapasztalattal rendelkező közreműködőket keres a Magyarországi Református Egyház (MRE) a Bárka táborba. A harmadik éve megszervezett, évente több mint másfélezer gyermek nyári üdülését biztosító programban idén is számos, hátrányos helyzetű gyermek szerezhet maradandó nyári élményeket. A fő cél, a résztvevők esélyeinek növelése, a gyermekek és fiatalok képességeinek kibontakoztatása, egészséges életmódjuk kialakítása és a társadalmi együttműködés erősítése. Kapitánynak és kormányosnak 2020 február 15-ig lehet jelentkezni.

Kapitányokat és kormányosokat keresnek a Bárka táborba

„Az a dolgunk, hogy ne mondjunk le róluk”

2019. augusztus 09., címkék: bárka

Hátránykompenzáció szeretettel és élménypedagógiával – ez az, amit célul tűzött ki a Magyarországi Református Egyház Bárka tábora a Kalandok és Álmok Szakmai Műhellyel közösen. Bányai Sándor trénert, a Kalandok és Álmok Szakmai Műhely vezetőjét kérdeztük a részletekről.

Idén is útnak indult a Bárka

2019. június 19., címkék: bárka

Több mint 1600 gyermek táborozhat idén a Magyar Református Egyház Bárka táboraiban – hangzott el Balatonszárszón, a megújult SDG Családi Hotel és Konferenciaközpont avatásán szerdán.